Titles you rated
AnastasiaRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.0