Movies
Ratings
33
Home AloneRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5