Movies
Ratings
71
The Truman ShowRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5