Movies
Ratings
124
ConstantineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0