Movies
Ratings
147
WALL-ERated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0