Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5