Movies
Ratings
746
HulkRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 2.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 1.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5