Movies
Ratings
31
Finding ForresterRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
FrankRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 0.5
SpellboundRated ★ 0.5
My Tutor FriendRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 1.0