Movies
Ratings
119
The Dark KnightRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5