Movies
Ratings
80
New WorldRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
The Pelican BriefRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0