Titles you rated
Uptown GirlsRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5
OculusRated ★ 3.5
Cats and DogsRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5