Titles you rated
SignsRated ★ 4.0
SuperstarRated ★ 2.0
GatchamanRated ★ 1.5
Stick ItRated ★ 0.5
American SplendorRated ★ 1.0
Bigger Stronger Faster*Rated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.5