Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 2.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5