Movies
Ratings
42
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0