Movies
Ratings
1013
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
Notebook from My MotherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.5
Bending the ArcRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
David Bowie: The Last Five YearsRated ★ 4.0
StrongerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5