Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
A Different ManRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.0