Movies
Ratings
253
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0