Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0