Movies
Ratings
270
Liar LiarRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Blue SpringRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 0.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0