Titles you rated
Monster-in-LawRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0