Movies
Ratings
83
Easy ARated ★ 1.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5