Movies
Ratings
415
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5