Movies
Ratings
86
The HandmaidenRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5