Movies
Ratings
1546
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5