Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5