Movies
Ratings
882
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
PriscillaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Shotgun WeddingRated ★ 3.0
RetributionRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 3.5
Female TazzaRated ★ 0.5
SoulmateRated ★ 3.0
Four ChristmasesRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 4.0