Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
Life After BethRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5