Titles you rated
RoboCop 2Rated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 1.5
The Devil's AdvocateRated ★ 2.0
GravityRated ★ 1.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.0
The MissionRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 1.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The ContactRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.0