Movies
Ratings
16
CarsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tinker BellRated ★ 2.5
PlanesRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0