Movies
Ratings
21
About TimeRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5