Movies
Ratings
330- PilotRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0