Titles you rated
SingRated ★ 3.5
All the President's MenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5