Titles you rated
The RockRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0