Movies
Ratings
444
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0