Movies
Ratings
449
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
From Russia with LoveRated ★ 3.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 3.0