Titles you rated
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Seventh SonRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
Zhongkui: Snow Girl and the Dark CrystalRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
Cold MountainRated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 4.5- She s On DutyRated ★ 3.5
- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
The Longest YardRated ★ 4.0