Movies
Ratings
426
Never Back DownRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Road TripRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0