Movies
Ratings
86
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0