Titles you rated
The Devil's DealRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 5.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Unknown WomanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5