Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The PlotRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0