Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Flirting ScholarRated ★ 3.5
Hail the JudgeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5- SinnerRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0