Movies
Ratings
224
ParasiteRated ★ 4.5
Rocky IIRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0