Movies
Ratings
908
PhiladelphiaRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 3.0- TouchRated ★ 2.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 2.0
The Legend IRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 5.0
An Autumn's TaleRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0