Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 5.0
Children of the SeaRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0