Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
Cinema ParadisoRated ★ 1.5
DriveRated ★ 1.0
JoyRated ★ 1.0
Sleepless in SeattleRated ★ 1.0
GiftedRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0
FarinelliRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 0.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 0.5
ShineRated ★ 1.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.0
LucyRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5