Titles you rated
CasperRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Ladder 49Rated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5