Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
HahahaRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 4.0