Titles you rated
OldboyRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 3.5