Movies
Ratings
432
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5