Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Steamboat WillieRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0